Tomasz Hudziec

• Data urodzin: 15 stycznia, 1985
  • Choroba: Zespół Guillaina -Barrego .
  • Cel: rehabilitacja

W lutym 2020 roku trafiłem do szpitala, gdzie zdiagnozowano u Mnie rzadką chorobę Zespół Guillaina -Barrego .
W wyniku choroby doznałem porażenia czterokończynowego.
Na oddziale intensywnej terapii , na który trafiłem zostały przeprowadzone zabiegi plazmaferezy, a w późniejszym czasie na Oddziale Neurologicznym wlewy inmunoglobiny.
Niestety obydwie metody leczenia nie przyniosły oczekiwanych efektów i niewiele poprawiły mój stan zdrowia.
Kolejne 2 miesiące spędziłem na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, po czym wróciłem do domu.
W chwili obecnej dzięki rehabilitacji w prywatnym ośrodku mój stan zdrowia powoli ulega poprawie, jednakże w dalszym ciągu poruszam się głownie na wózku inwalidzkim.
Bardzo proszę o pomoc, środki z 1% chcę przeznaczyć na moje rehabilitacje, abym mógł wrócić w pełni do zdrowia.

chcę pomóc