Nasza Fundacja wykonuje przeróżne działania dla swoich podopiecznych. Organizujemy imprezy charytatywne, kwesty, festyny, pikniki, koncerty, akcje społeczne… i wiele, wiele innych.
Poszukujemy do współpracy otwartych, fajnych i pozytywnie zakręconych ludzi, którzy kierują się dobrocią i sercem.
Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, opowiemy Ci o naszej działalności i pokażemy, że pomaganie jest SUPER!

DOŁĄCZ DO NAS! MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu wolontariuszy i wspierać naszą Fundację, to wystarczy, że wypełnisz Formularz Wolontariusza (dostępny TUTAJ) i prześlesz go do nas mailowo na adres: wolontariat@fundacjastonoga.pl. O wszystkich dalszych postępowaniach zostaniesz poinformowany mailowo.

Bardzo prosimy Cię zapoznaj się wcześniej z Regulaminem (dostępny TUTAJ) i dowiedz się na czym polega wolontariat w naszej Fundacji, jakie zadania może realizować wolontariusz oraz czy spełniasz wszystkie wymagania.

W razie pytań śmiało pisz lub dzwoń – bardzo chętnie Cię poznamy i odpowiemy na wszystkie pytania.
Czekamy na Ciebie!

Zobacz jak z nami może być fajnie :)