Podziękowanie Filipa Stachowicza

10 września 2018

Filip cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną Pradera Williego - chorobę "wiecznego głodu", chłopiec dzięki wsparciu naszych Darczyńców otrzymał dofinansowanie do rehabilitacji. Poniżej zamieszczamy podziękowanie Rodziców:

"Każdy dzień to walka, każde dobrze wykonane ćwiczenie to dla naszego synka jedna mała wygrana bitwa. Dzięki Państwa pomocy Filip może pokonać niejedną walkę ze swoją chorobą. Serdeczne podziękowania dla całej Fundacji Stonoga za okazaną pomoc i serce. Dzięki Państwa pomocy Filipek mógł wziąć udział w intensywnych warsztatach rozwoju mowy oraz korzystać z rehabilitacji ruchowej. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Z pozdrowieniami rodzice Filipka - Ewelina i Dariusz Stachowicz"