Koncert dla Mileny Ćmok

21 marca 2018

16 marca 2018 w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie odbył się koncert charytatywny dla naszej podopiecznej Mileny Ćmok. Organizatorami była grupa kobiet Optymistki w a(u)kcji, Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub Silesia, oraz nasza fundacja.

Motywem przewodnim było ukazanie portretu kobiety. W części artystycznej zaśpiewały członkinie „Soroptymistek” a wieczór uświetnił występ gwiazdy wieczoru – znanej sopranistki Aliny Mróz wraz z akompaniatorką Grażyną Griner.

Po przeliczeniu wszystkich puszek oraz wpłat na konto, kwota zebrana z piątkowego koncertu dla Milenki to 10.033,65 złotych!

Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom, których poruszył los dziewczynki i zechcieli wspomóc Milenę finansowo.

Dziękujemy w szczególności inicjatorce koncertu, Pani Dorocie Podlodowskiej – Graczyńskiej oraz wszystkim wspaniałym paniom z grupy „Optymistki w a(u)kcji”.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do dyrekcji Miejski Dom Kultury w Mikołowie – Pani Izabeli Paździorek - Jakubowskiej za możliwość przeprowadzenia koncertu a także do wszystkich pracowników za zaangażowanie i pomoc.

Dziękujemy sopranistce, Pani Alinie Mróz i Pani akompaniator Grażynie Griner za uatrakcyjnienie piątkowego wieczoru jak i Pani Katarzynie Zaniat za piękną grę na fortepianie.

Dziękujemy „Soroptimist International Klub Silesia” za wykonanie części artystycznej oraz współorganizację koncertu jak również Panu Jerzemu Ciurlokowi i Marzannie Adamskiej za przeprowadzenie „aukcji”.

Dziękujemy Centrum Rehabilitacji Remedico za przekazanie bonu o wartości 500 złotych na rehabilitację dla Milenki.

Dziękujemy sponsorom, którzy podarowali wyjątkowe fanty oraz tym, którzy zadbali o pyszne napoje i słodkości Piekarnia Klos Wojciech​, Naleśnikarnia Pod Belkami, Szczyrba Alkohole

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki publicznej.

Dziękujemy!